Pokoje 

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Villa Estera dysponuje 20 eleganckimi, komfortowymi pokojami i apartamentami.

Posiadamy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, w których możemy przyjąć jednorazowo 50 osób. Wnętrza utrzymane są w rustykalnym stylu, a niespotykane białe przecierane meble tworzą luksusową a zarazem przytulną atmosferę. Pokoje zaaranżowane w 5 pastelowych wariantach kolorystycznych, stanowią uniwersalne tło do pracy i wypoczynku.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy się o godz. 11:00 dnia następnego.
Gości dokonujących rezerwacji pokoju w Villa Estera prosimy o zapoznanie się z naszym hotelowym regulaminem.

Oferta pokoi w naszym Hotelu 

Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy jest kameralny ale komfortowy. Pokój posiada pojedyncze łóżko, biurko do pracy, fotel z podłokietnikiem i stolik kawowy.  Pokoje jednoosobowe są w pełni klimatyzowane oraz posiadają  telewizor LCD, bezprzewodowy bezpłatny internet i telefon. Mini-bar może zostać uzupełniony na życzenie i za opłatą.


Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy jest kameralny i komfortowy. Pokój posiada dwa pojedyncze łóżka, biurko do pracy, fotel z podłokietnikiem i stolik kawowy.  Pokoje dwuosbowe są w pełni klimatyzowane oraz posiadają telewizor LCD, bezprzewodowy bezpłatny internet i telefon. Mini-bar może zostać uzupełniony na życzenie i za opłatą.


Pokój dwuosobowy LUX

Pokój dwuosobowy LUX

Pokój dwuosobowy LUX jest kameralny i komfortowy. Pokój posiada dwa pojedyncze łóżka, biurko do pracy, fotel z podłokietnikiem, kanapę i stolik kawowy.  Pokoje dwuosbowe LUX są w pełni klimatyzowane oraz posiadają telewizor LCD, bezprzewodowy bezpłatny internet i telefon. Mini-bar może zostać uzupełniony na życzenie i za opłatą.


Pokój trzyosobowy

Pokój trzyosobowy

Pokój trzyosobowy jest kameralny i komfortowy. Pokój posiada dwa pojedyncze łóżka oraz rozkładaną kanapę, biurko do pracy, fotel z podłokietnikiem i stolik kawowy.  Pokoje trzyosobowe są w pełni klimatyzowane oraz posiadają telewizor LCD, bezprzewodowy bezpłatny internet i telefon. Mini-bar może zostać uzupełniony na życzenie i za opłatą.


Apartament z wanną

Apartament z wanną

Apartament z wanną jest kameralny i komfortowy. Pokój posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem  oraz pokój dzienny wyposażony w  rozkładaną kanapę, ławę – stolik kawowy,  biurko do pracy oraz fotel z podłokietnikiem.  Apartamenty są w pełni klimatyzowane oraz posiadają telewizor LCD, bezprzewodowy bezpłatny internet i telefon. Mini-bar może zostać uzupełniony na życzenie i za opłatą.


Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram