Nasze sale 

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Nasze Sale

Hotel Villa Estera oferuje Państwu niezależne, wielofunkcyjne sale restauracyjno- bankietowo - konferencyjne, utrzymane w prowansalskim, rustykalnym stylu. Sale wyposażone są w eleganckie, stylizowane, komfortowe meble przystosowane do zorganizowania przyjęć okolicznościowych i bankietów, a także szkoleń. Wszystkie sale mają niezależne nagłośnienie, oświetlenie, WI – FI, są także w pełni klimatyzowane. Na przyjęcia okolicznościowe przekazujemy wybraną przez Państwa salę do wyłącznej dyspozycji gości.

W naszych wnętrzach możecie Państwo zorganizować różne przyjęcia rodzinne i firmowe łącznie nawet do 200 osób.
Sala Diamentowa

Elegancka Sala Diamentowa znajduje się na parterze obiektu. Jest to przestronna, wysoka prawie na 6 metrów oranżeria,  z przesuwnymi przeszkleniami, umożliwiającymi bezpośrednie wyjście na ogrodowe patio. Przeszklenia sprawiają, że w lecie sala niejako powiększa się o ogrodową część zewnętrzną, w zimie zaś, w szczególności w okresie świąteczno – noworocznym udekorowane lampkami drzewka stanowią dodatkową dekorację organizowanych uroczystości. Wyjątkowego uroku dodaje sali piękny, ręcznie malowany fresk z fontanną, a także ręcznie zdobione filary. Sala wykorzystywana jest na wesela, duże przyjęcia rodzinne, bale studniówkowe, eventy biznesowe, pokazy, wykłady, szkolenia i konferencje i wiele innych.

WI-FI

Klimatyzacja

Nagłośnienie

Zainstalowany na stałe rzutnik i duży ekran

Sala Kominkowa

Kameralna Sala Kominkowa znajduje się na parterze obiektu. Na ścianach namalowane zostały ręcznie repliki obrazów Alfonsa Muchy. W lecie goście mogą cieszyć się   bezpośrednim wyjściem z Sali Kominkowej na piękne ogrodowe patio. W zimie często rozpalamy znajdujący się w niej kominek, który tworzy dodatkowy urokliwy nastój. Sala jest idealna na niewielkie uroczystości rodzinne.

WI-FI

Nagłośnienie

Klimatyzacja

Mobilny rzutnik, ekran

Sala Szmaragdowa

Kameralna Sala Szmaragdowa znajduje się na antresoli, z widokiem na ogrodowe patio oraz Salę Diamentową na parterze. Jest to kameralna sala w kolorze butelkowej zieleni, w stylistyce kolonialnej. Odbywają się na niej przyjęcia rodzinne, a także pokazy produktowe, kameralne spotkania biznesowe lub szkoleniowe.

WI-FI

Nagłośnienie

Klimatyzacja

Mobilny rzutnik, ekran

Sala Rubinowa

Kameralna Sala Rubinowa znajduje się na poziomie minus jeden. Jest to stylizowana na winiarnię piwniczka, w eleganckim, odświętnym wydaniu. Szczególnego blasku dodają wnętrzu białe,  kryształowe żyrandole i kinkiety. Dodatkowo rozświetlają ją bielone, przecierane meble i jasna układanka rzymska na podłodze. Charakter Sali podkreślają ręcznie malowane na ścianach gałęzie winorośli. Odbywają się na niej przyjęcia rodzinne, a także pokazy produktowe, kameralne spotkania biznesowe i szkoleniowe.  Jest to także idealne miejsce na warsztaty winiarskie.

Internet DSL

Nagłośnienie

Klimatyzacja

Mobilny rzutnik, ekran

Sala Perlowa

Kameralna Sala Perłowa znajduje się na parterze obiektu. Jej wystrój inspirowany jest ogrodową oranżerią. Na ścianach namalowane zostały ręcznie motywy roślinne – gałęzie drzew z kwitnącymi kwiatami. Ozdobę sali stanowią kute elementy znajdującego się w niej baru oraz dekorowany trawertynem słup z malowniczą fontanną. Nieopodal sali znajduje się wyjście na ogrodowe patio. Wnętrze jest idealne na niewielkie uroczystości rodzinne.

WI-FI

Nagłośnienie

Klimatyzacja

Mobilny rzutnik, ekran

Sala Bursztynowa

Sala Bursztynowa znajduje się na poziomie plus 2.  Jest to przestronna,  wysoka na 4m sala z ozdobnymi belkami pod dwuspadowym stropem. W  jej wnętrzu organizujemy  przyjęcia rodzinne, a także pokazy produktowe,  spotkania biznesowe i szkoleniowe.

WI-FI

Nagłośnienie

Klimatyzacja

Mobilny rzutnik, ekran

Wirtualny spacer 

Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram