Okolice

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Park w Regułach

Park w Regułach to pozostałość dawnego parku dworskiego. W parku do dziś zachowały się niektóre oryginalne odmiany drzew, krzewów ozdobnych i tzw. egzoty - roślin pochodzących z innego klimatu. Znajdziemy w nim także plac zabaw, siłownię plenerową, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, wygodne alejki, romantyczne mostki oraz okazały staw.
Adres: Reguły ul. Wiejska 11
Odległość od Villa Estera: 350 m

Otwarta Strefa Rekreacji Reguł

Otwarta strefa rekreacji w Regułąch to zielony teren z wieloma miejscami porośniętymi kolorowymi krzewami oraz alejkami prowadzącymi do otoczonych wysoką siatką boisk do koszykówki i do gry w piłkę nożną. Boiska wyłożone są miękkim sztucznym materiałem, a wokół znajdują się ławki do obserwacji sportowych zmagań. Dalej znajduje się plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalniami, huśtawkami, torem przeszkód i dużą piaskownicą. Są też skwerki z ławeczkami do odpoczynku.
Adres: Reguły ul. Wiejska
Odległość od Villa Estera: 550 m

Ścieżki rowerowe w Gminie Michałowice

Równym asfaltem tylko dla rowerów przez podwarszawskie łąki. Ścieżka łącząca serwisówkę wzdłuż S8 w okolicach Michałowic z lokalną drogą Pęcice – Michałowice (patrz mapa poniżej).
https://mazowieckaszosa.pl/2021/06/21/rownym-asfaltem-tylko-dla-rowerow-przez-podwarszawskie-laki/
Adres: Reguły
Odległość od Villa Estera: 2 km

Warszawa Top 10

Warszawa to miasto pełne atrakcji. Znajdziesz tu klimatyczną Starówkę, wspaniałe królewskie pałace, muzea opowiadające o historii Warszawy i Polski oraz tętniące życiem bulwary nad Wisłą. Poznaj największe atrakcje stolicy.

https://warsawtour.pl/odkryj-warszawe/top-10/
Odległość od Villa Estera
do PKiN w centrum Warszawy: 16 km

Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram