Biznes i konferencje

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Konferencje z klasą 

W hotelu pod Pruszkowem, okolice Warszawy

Villa Estera to nie tylko doskonałe miejsce na pobyty indywidulane czy przyjęcia rodzinne. Hotel oferuje również firmom idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych czy promocji produktów.

Szkolenia w hotelu na wyłączność

Z myślą o wygodzie uczestników wszystkie sale zostały zaprojektowane tak, aby elastycznie dostosowały się do różnego rodzaju szkoleń i imprez. Dzięki temu możemy zorganizować zarówno konferencję dla kilkudziesięciu osób w jednej sali, jak również szkolenia w formie mniejszych warsztatów dla uczestników podzielonych na różnej wielkości grupy.
Korzystając z faktu, że hotel jest kameralnym obiektem istnieje możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność, co wielokrotnie jest dużym atutem - umożliwia uczestnikom zachowanie prywatności i swobody.

Profesjonalna obsługa

Przygotujemy ofertę biznesową indywidualnie na każde szkolenie, zgodną z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Przy realizacji każdego wydarzenia czuwa dedykowany dla Państwa Event planner, którego zadaniem jest dopięcie wszystkich aspektów konferencji, realizacja budżetu oraz harmonogramu. Profesjonalna obsługa hotelu dba o komfort gości i zrealizowanie wydarzenia zgodnie z uzgodnionymi wytycznymi.
W naszej ofercie znajdują się dwie opcje przerwy kawowej:

Opcja I

Przerwa kawowa standard: Jedna przerwa całodzienna z nieograniczoną ilością kawy, herbaty, wody mineralnej oraz kruchych ciasteczek.

Opcja II

Przerwa kawowa: Jedna przerwa całodzienna z nieograniczoną ilością kawy, herbaty, wody mineralnej, różnorodnych ciast domowego wypieku oraz świeżych owoców.
Możesz również wzbogacić program szkolenia organizując u nas kameralne kolacje z degustacją win w naszej Kryształowej Piwniczce lub integracyjne imprezy taneczne w Sali Bankietowej.

Hotel konferencyjny blisko Warszawy

Villa Estera znajdująca się w okolicach Warszawy jest doskonałym wyborem na hotel na szkolenia. Nasz obiekt, położony, przy wjeździe na obwodnicę Warszawy umożliwia sprawny przyjazd uczestników szkolenia z każdego zakątka stolicy. Nieodległy zjazd z trasy S8 ułatwia również dotarcie gościom Krakowa, Katowic, Łodzi czy Wrocławia, a także północy kraju.

Zaufali Nam:

Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram