Jubileusze

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Urodziny i jubileusze – Pruszków, okolice Warszawy

Eleganckie wnętrza Villa Estera stanowią idealne tło dla celebracji. Jeśli zbliża się jubileusz, a Ty marzysz o wyjątkowym świętowaniu, to dobrze trafiłeś. Organizujemy od lat huczne 18 tki, taneczne imprezy urodzinowe do białego rana, a także jubileusze ślubu. Zadbamy o wszystkie detale, aby każdy zakamarek emanował wyjątkowym urokiem, a Twoi goście czuli się komfortowo.

Studniówki, bale 8 klas, imprezy dla szkół – Pruszków, okolice Warszawy

Szukasz wyjątkowego miejsca na szkolny bal lub imprezę? Villa Estera to idealny wybór, który sprawi, że to wydarzenie będzie niezapomniane! Nasz hotel oferuje atmosferę sprzyjającą relaksowi, ciepło oraz najwyższy standard obsługi, tworząc niepowtarzalny charakter balu czy imprezy. Bale to ważne wydarzenia, które pozostają w pamięci uczniów na długo. To momenty pełne radości, tańca i zabawy, które kształtują atmosferę szkolnych lat. Organizując bal szkolny, chcemy, aby każdy uczeń poczuł się wyjątkowy i miał możliwość celebrowania wspólnie z przyjaciółmi.
Zarezerwuj termin 
Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram