Przyjęcia 

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Każde przyjęcie traktujemy z należytą uwagą, tak by mogli Państwo beztrosko celebrować wyjątkowe chwile.

Aby poznać szczegóły naszej oferty przyjęć weselnych i okolicznościowych, zapraszamy do kontaktu.

Celebruj w wyjątkowej scenerii

W przepięknych, stylizowanych, zdobionych ręcznie wnętrzach Villa Estera od lat organizujemy uroczyste przyjęcia okolicznościowe dla naszych gości. Słyniemy z wybornej kuchni, łączącej tradycyjne polskie i śródziemnomorskie smaki. Zapewniamy doświadczoną, zgraną, profesjonalną obsługę. Gwarantujemy intymny charakter uroczystości - udostępniamy wybraną salę restauracyjną do wyłącznej dyspozycji gości. Dbamy o niepowtarzalny klimat ozdabiając wnętrze pięknymi dekoracjami ze świeżych kwiatów. Każde z przyjęć jest dla nas wyjątkowe i dokładamy wszelkich starań, aby na długo pozostało w pamięci Państwa i Państwa gości.
Prześlij formularz 

Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego

Przyjęcia rodzinne to szyte na miarę projekty. Chociaż w naszej ofercie posiadamy trzy bazowe opcje na zorganizowanie uroczystości, jesteśmy otwarci na zmodyfikowanie każdej z nich tak, aby dopasować ją do Państwa oczekiwań i założeń budżetowych. Pomagamy w doborze menu, harmonogramu serwowania potraw, wyborze tortu, aranżacji przestrzeni. Jesteśmy dla Państwa !
Prześlij formularz 

Bale studniówkowe i bale dla 8 klas

W ostatnich latach zorganizowaliśmy kilkadziesiąt bali dla młodzieży. Aranżacja naszych wnętrz umożliwia zapewnienie strefy prywatności zarówno uczniom jak i kadrze nauczycielskiej, wszyscy mogą się dzięki temu doskonale bawić.

Prześlij formularz 

Urodziny i jubileusze

Świętujemy z naszymi gośćmi przeróżne jubileusze. Urodziny z okazji roczku, huczne 18 tki, taneczne imprezy urodzinowe do białego rana, a także jubileusze ślubu. Pomagamy w doborze oprawy muzycznej, oświetlenia, dekoracji i atrakcji towarzyszących. Z nami wszystko jest możliwe!
Prześlij formularz 

Najlepsze miejsce na imprezę komunijną

Pierwsza Komunia Święta to chwila wyjątkowa, i my przygotowujemy dla Państwa przyjęcie komunijne w sposób wyjątkowy. Białe świece, dekoracje z białych świeżych kwiatów podkreślają charakter uroczystości. Proponujemy bogate, uniwersalne, sprawdzone menu, które przypadnie do gustu całej rodzinie. Dla urozmaicenia czasu dzieciom zapewniamy animacje - wyjątkowe interaktywne przedstawienie teatralne. Dodatkową atrakcją jest fontanna czekoladowa, która króluje w bufecie z dziecięcymi słodkościami imprezowymi.
Prześlij formularz 
Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram