O nas

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Klimat do spotkania

ODKRYJ ELEGANCKI BUTIKOWY HOTEL VILLA ESTERA****

Hotel Villa Estera znajduje się przy Alejach Jerozolimskich wiodących z Warszawy do Pruszkowa oraz przy zjeździe z drogi ekspresowej S8 - zaledwie 8 minut drogi od międzynarodowego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina i 15 minut jazdy samochodem od Centrum Warszawy. Dogodne położenie tuż obok obwodnicy Warszawy (500 m) daje komfort podróżowania w kierunkach Krakowa, Katowic, Łodzi czy Wrocławia.

O hotelu

Goście chwalą sobie pobyt w hotelu Villa Estera zwłaszcza ze względu na luksusową, a zarazem przytulną, serdeczną atmosferę naszego obiektu. Nasz hotel jest również wystarczająco duży, aby zaspokoić potrzeby biznesowe i jednocześnie na tyle mały, aby zachowana była oferta prywatności oraz indywidualne podejście do wszystkich, którzy nas odwiedzają. Dzięki temu nasz hotel to idealne miejsce zarówno na indywidulany pobyt, jak tez szkolenie pod Warszawą, przyjęcie rodzinne, imprezę firmową czy wesele.


Dodatkową zaletą naszej oferty jest również możliwość udostępnienia całego obiektu na wyłączność.

Villa Estera stworzona została z pasji do: 

1. Pięknego wystroju

Nasi goście mówią, że jest u nas bardzo elegancko, ale nie ma zbytniego przepychu, że czują się odświętnie, a jednocześnie swobodnie, jak u siebie w domu. Wnętrza urządzone zostały bowiem w ponadczasowym stylu, łączącym pokolenia. Dobrze się u nas czują zarówno młodzi ludzie, a także ci starsi.
W Villi nieustannie dbamy o piękno, świeże kwiaty, rośliny w ogrodzie. Cieszymy się klimatem.
Rozwiń więcej

2. Gotowania i pysznego jedzenia

Dla zapewnienia wysokiej jakości potraw, karta menu naszej restauracji nie jest długa, systematycznie zmieniamy ją jednak wraz ze zmieniającymi się porami roku, tak aby wykorzystywać sezonowe produkty, warzywa, owoce. Niektóre z dań, te ulubione i najczęściej wybierane przez naszych gości, wykonujemy od lat, niektóre zaś zmieniamy podążając za nowymi trendami kulinarnymi, chętnie eksperymentujemy nowymi połączeniami smaków.
Rozwiń więcej

3. Pracy z ludźmi, relacji międzyludzkich

Kochamy pracę dla naszych gości, kochamy pracę ze sobą. Nasz hotelowy zespół jest unikatowy. Pracujemy w tym samym, prawie niezmienionym gronie od wielu lat.  Łączy nas pasja i zaangażowanie w pracę, doświadczenie zawodowe, satysfakcja z zadowolenia gości z pobytu u nas.

Rozwiń więcej

Będziemy zaszczyceni możliwością świadczenia dla Was naszych usług

Oferujemy prywatność i indywidualne podejście, zapraszając Cię do korzystania z całego obiektu na wyłączność. Odkryj naszą wyjątkową przestrzeń i poczuj się jak w domu z dala od domu.

Villa Estera to odpowiedź na Twoje potrzeby

Niezależnie od celu wizyty, zapewniamy prywatność oraz indywidualne podejście. To idealne miejsce na spotkania biznesowe, szkolenia, imprezy firmowe i wesela. Dodatkową atrakcją jest możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność, co zapewnia niezapomniane wrażenia.

Nasza wyjątkowa oferta 

Oprócz niepowtarzalnej atmosfery Villa Estera oferuje także szereg dodatkowych udogodnień, które uczynią Twój pobyt jeszcze bardziej komfortowym. Nasza restauracja serwuje wykwintne dania, a piękne okolice czekają na miłośników aktywnego wypoczynku

Wirtualny spacer

Zanurz się w ciepłej i serdecznej atmosferze naszego rodzinnego miejsca

Villa Estera to nie tylko doskonałe miejsce na pobyty indywidulane czy przyjęcia rodzinne. 

Villa Estera znajdująca się w okolicach Warszawy jest doskonałym wyborem na hotel na szkolenia. Nasz obiekt, położony, przy wjeździe na obwodnicę Warszawy umożliwia sprawny przyjazd uczestników szkolenia z każdego zakątka stolicy.
Zobacz nasze sale
Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram