Oferty specjalne

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.

Oferty Ekskluzywne:

Zanurz się w Świecie Luksusu z Naszą Ekskluzywną Ofertą! Nasze wyjątkowe usługi są stworzone dla tych, którzy oczekują więcej niż tylko zwykłej przyjemności - dla tych, którzy pragną doświadczyć prawdziwego luksusu w każdym kroku.

Wigilie firmowe

Czas Bożego Narodzenia to z pewnością magiczne chwile pełne miłości i zrozumienia. Nic dziwnego więc, że chcemy spędzić je z najbliższymi: rodziną, przyjaciółmi, ale także współpracownikami. 

Firma jest jak jeden, spójny organizm, dlatego tak ważne jest, aby wszystkie jego elementy dobrze ze sobą współpracowały.

dowiedz się więcej informacji 

Kolacja Walentynkowa

W ten wyjątkowy wieczór mamy zaszczyt zaprosić Państwa na romantyczną kolację wszystkie kochające się pary. Przy blaskach świec w naszej klimatycznej restauracji będzie czekać na Państwa szereg niespodzianek:

  • Wszystkie dania z karty w ten jedyny dzień objęte 5 % rabatem,
  • Menu walentynkowe polecane przez Szefa kuchni,

dowiedz się więcej informacji 

Sylwestrowa Złota Polska Noc 2023/2024

Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę
Zabawę poprowadzi dla Państwa  profesjonalny Prezenter Muzyczny
Powitacie Państwo Nowy Rok w rytmach największych przebojów polskiej  i zagranicznej muzyki rozrywkowej! Serwujemy wyśmienite specjały tradycyjnej Kuchni Polskiej

dowiedz się więcej informacji 
Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram