Uroczystości rodzinne

Pobyt w naszym hotelu to idealna propozycja dla osób szukających miejsca sprzyjającego odpoczynkowi, pełnego serdeczności i kameralnej atmosfery, wyróżniającego się najwyższą jakością usług i wyjątkową gościnnością.
  • Rodzinne spotkania - hotel restauracja wesela Warszawa

    Organizujesz uroczystość rodzinną i szukasz idealnego miejsca do jej celebracji? Villa Estera to doskonały wybór! Nasze domy weselne pod warszawą oferują wyjątkową atmosferę, sprzyjającą relaksowi oraz kameralności, co sprawia, że uroczystości rodzinne stają się przyjemnym wydarzeniem.
  • Pobyt w naszym hotelu to gwarancja najwyższej jakości usług oraz wyjątkowej gościnności.

    Nasz personel zadba o każdy detal, aby Twój pobyt był komfortowy. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Sale weselne pod warszawą urządzone są tak, aby tworzyć ciepłą, serdeczną atmosferę, idealną do świętowania ważnych chwil w życiu rodziny.
Oferta dopasowana do każdego - przyjęcie weselne warszawa
Niezależnie od okazji, nasza oferta hotelowa zaspokoi różnorodne potrzeby podczas uroczystości rodzinnych. Kameralne spotkania w gronie najbliższych czy większe przyjęcia - Villa Estera to idealne miejsce dla Ciebie. Z nami każda uroczystość nabierze wyjątkowego charakteru, a Ty będziesz mógł/mogła skoncentrować się na celebracji i wspólnym spędzeniu czasu z rodziną.


Z miłości do detali - przyjęcie ślubne warszawa
Villa Estera to więcej niż tylko przestrzeń na uroczystości rodzinne. To miejsce, gdzie każda celebracja staje się niezapomnianym wydarzeniem, a goście mogą cieszyć się niepowtarzalnymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych. Wybierając naszą ofertę domu weselnego Pruszków, wybieracie Państwo elegancję, profesjonalizm i dbałość o każdy detal.

Villa EsteraAl. Jerozolimskie 331, Reguły
05-816 Michałowice k/Warszawy
Współrzędne GPS52°10'25''N, 20°51'14''E52.173683N, 20.854081E

Rezerwacje

Bankiety wesela
bankiety@villaestera.pl
fax +48 22 753 62 34

Pokoje hotelowe
rezerwacje@villaestera.pl
tel. 022 723 11 68
menu
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram